O nas

WITAMY SERDECZNIE

Jako działalność gospodarcza jesteśmy obecni na rynku projektowym od lutego 2002 roku i działamy nieprzerwanie do dzisiaj. Od początku działalności skupiliśmy się w szczególności na:

  • opracowywaniu projektów z zakresu branży sanitarnej
  • usługami związanymi z analizami i szeroko rozumianym doradztwem technicznym w zakresie inżynierii i budownictwa lądowego
  • pośrednictwem w wykonywaniu sieci, przyłączy jak i wszelkich instalacji sanitarnych
  • kosztorysowaniu robót budowalnych

Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane w zakresie projektowania sieci, instalacji, urządzeń cieplnych, wentylacji, instalacji gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Współpracujemy z wieloma biurami i inżynierami z branży architektury, konstrukcji budowlanych, a także z firmami wykonawczymi obecnymi zarówno na rynku lokalnym jak i na terenie całego kraju.

W swojej pracy wykorzystujemy zarówno wiedzę, jak i doświadczenie nabyte w ciągu ponad dwóch dekad pracy zawodowej, ale także nowoczesne narzędzia z zakresu oprogramowania inżynierskiego i biurowego, sprzętu komputerowego, parku maszyn drukujących oraz z urządzeń diagnostyczno – pomiarowych.

W chwili obecnej naszym głównym obszarem działań zawodowych jest tworzenie opracowań z szerokiej gamy projektów począwszy od koncepcji poprzez opracowania budowlane i wykonawcze. Dla potrzeb naszych klientów prowadzimy analizy kosztów i eksploatacji inwestycji pod kątem opłacalności nawet przed podjęciem decyzji o ich realizacji.

Pomagamy i niejednokrotnie wyręczamy naszych klientów w działaniach związanych z dopełnieniem niezbędnych formalności administracyjnych zarówno w organach administracji, jaki i u gestorów obiektów i infrastruktury budowlanej.

Zapraszamy serdecznie do współpracy zarówno potencjalnych inwestorów, wykonawców, jak i osoby z branży projektowej.